Y087551R5090Q9L
MFR.Part #
Y087551R5090Q9L
JLCPCB Part #
C1494286
Description
-65℃~+150℃ 300mW 51.509Ω Metal foil resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS