Y08754K30000T0L
MFR.Part #
Y08754K30000T0L
JLCPCB Part #
C1466007
Description
-65℃~+150℃ 300mW 4.3kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors