Y087547K0000T0L
MFR.Part #
Y087547K0000T0L
JLCPCB Part #
C1466926
Description
-65℃~+150℃ 300mW 47kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS