Y08753K48000F9L
MFR.Part #
Y08753K48000F9L
JLCPCB Part #
C1494265
Description
-65℃~+150℃ 3.48kΩ 300mW Metal foil resistor ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS