Y0875352R000T9L
MFR.Part #
Y0875352R000T9L
JLCPCB Part #
C1464842
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 300mW 352Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS