Y08752K43000F9L
MFR.Part #
Y08752K43000F9L
JLCPCB Part #
C1494368
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 2.43kΩ 300mW Metal foil resistor ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS