Y0875240R000T0L
MFR.Part #
Y0875240R000T0L
JLCPCB Part #
C1466123
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 240Ω 300mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors