Y087522K0000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y087522K0000T9L
JLCPCB Part #
C1469203
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 22kΩ 300mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS