Y08751K47000F9L
MFR.Part #
Y08751K47000F9L
JLCPCB Part #
C1494318
Description
-65℃~+150℃ 1.47kΩ 300mW Metal foil resistor ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS