Y087517K8000F9L
MFR.Part #
Y087517K8000F9L
JLCPCB Part #
C1493788
Description
-65℃~+150℃ 17.8kΩ 300mW Metal foil resistor ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS