Y0875121R000F9L
MFR.Part #
Y0875121R000F9L
JLCPCB Part #
C1493769
Description
-65℃~+150℃ 121Ω 300mW Metal foil resistor ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS