Y0875120R000T9L
MFR.Part #
Y0875120R000T9L
JLCPCB Part #
C1467975
Description
-65℃~+150℃ 120Ω 300mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS