Y08568R00000D9W
MFR.Part #
Y08568R00000D9W
JLCPCB Part #
C3913749
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 8Ω ±0.5% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS