Y08565R60000E9W
MFR.Part #
Y08565R60000E9W
JLCPCB Part #
C7129956
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 5.6Ω Metal Foil Resistor ±0.2% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS