Y08563R92000E0W
MFR.Part #
Y08563R92000E0W
JLCPCB Part #
C4063312
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 3.92Ω ±0.2% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount