Y08563R00000F9W
MFR.Part #
Y08563R00000F9W
JLCPCB Part #
C4192943
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 3Ω ±1% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS