Y08561R00000F9R
MFR.Part #
Y08561R00000F9R
JLCPCB Part #
C3998079
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 1Ω ±1% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS