Y08561R00000D0W
MFR.Part #
Y08561R00000D0W
JLCPCB Part #
C4148848
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 1Ω ±0.5% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount