Y085610R0000D0W
MFR.Part #
Y085610R0000D0W
JLCPCB Part #
C4285016
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 1W ±0.5% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount