Y08560R25500F1W
MFR.Part #
Y08560R25500F1W
JLCPCB Part #
C4290843
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 255mΩ ±1% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount