Y08503R99000F9W
MFR.Part #
Y08503R99000F9W
JLCPCB Part #
C4185243
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 3.99Ω 500mW ±1% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS