Y08502R00000D9W
MFR.Part #
Y08502R00000D9W
JLCPCB Part #
C4061653
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 2Ω 500mW ±0.5% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS