Y08501R50000F0W
MFR.Part #
Y08501R50000F0W
JLCPCB Part #
C4194139
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 1.5Ω 500mW ±1% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount