Y085010R0000E9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y085010R0000E9R
JLCPCB Part #
C4333226
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 500mW ±0.2% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS