Y08500R22600G3W
MFR.Part #
Y08500R22600G3W
JLCPCB Part #
C4024683
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 226mΩ 500mW ±2% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS