Y08500R20000G9W
MFR.Part #
Y08500R20000G9W
JLCPCB Part #
C4204275
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 200mΩ 500mW ±2% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS