Y08500R07500F0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y08500R07500F0W
JLCPCB Part #
C4001561
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 500mW 75mΩ ±1% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount