Y0799125K000F0W
MFR.Part #
Y0799125K000F0W
JLCPCB Part #
C4090042
Package
2512
Description
-55℃~+220℃ 125kΩ 150mW Metal Foil Resistor ±1% ±3ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS