Y079534R8000B0W
MFR.Part #
Y079534R8000B0W
JLCPCB Part #
C4116651
Description
-55℃~+220℃ 20mW 34.8Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±3ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS