Y079530R0000F0W
MFR.Part #
Y079530R0000F0W
JLCPCB Part #
C4274045
Description
-55℃~+220℃ 20mW 30Ω ±1% ±3ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS