Y0795300R000F0W
MFR.Part #
Y0795300R000F0W
JLCPCB Part #
C4081895
Description
-55℃~+220℃ 20mW 300Ω ±1% ±3ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS