Y0795249R000Q0W
MFR.Part #
Y0795249R000Q0W
JLCPCB Part #
C3914204
Description
-55℃~+220℃ 20mW 249Ω ±0.02% ±3ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS