Y07938K90500A9L
MFR.Part #
Y07938K90500A9L
JLCPCB Part #
C1469234
Description
-55℃~+125℃ 600mW 8.905kΩ ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS