Y0793702R500B9L
MFR.Part #
Y0793702R500B9L
JLCPCB Part #
C1467100
Description
-55℃~+125℃ 600mW 702.5Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS