Y079364K0000B9L
MFR.Part #
Y079364K0000B9L
JLCPCB Part #
C1468922
Description
-55℃~+125℃ 600mW 64kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS