Y07935K20600A9L
MFR.Part #
Y07935K20600A9L
JLCPCB Part #
C1469004
Description
-55℃~+125℃ 5.206kΩ 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS