Y079355K8035T9L
MFR.Part #
Y079355K8035T9L
JLCPCB Part #
C1478808
Description
-55℃~+125℃ 55.8035kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS