Y079350K0000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y079350K0000B9L
JLCPCB Part #
C1479004
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 50kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS