Y0793505R000T9L
MFR.Part #
Y0793505R000T9L
JLCPCB Part #
C1475054
Description
-55℃~+125℃ 505Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS