Y079341K0730A9L
MFR.Part #
Y079341K0730A9L
JLCPCB Part #
C1477338
Description
-55℃~+125℃ 41.073kΩ 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS