Y079324K9500T0L
MFR.Part #
Y079324K9500T0L
JLCPCB Part #
C1477764
Description
-55℃~+125℃ 24.95kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors