Y079324K4200T9L
MFR.Part #
Y079324K4200T9L
JLCPCB Part #
C1477741
Description
-55℃~+125℃ 24.42kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS