Y0793247R060T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0793247R060T9L
JLCPCB Part #
C1475839
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 247.06Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS