Y0793212R030T9L
MFR.Part #
Y0793212R030T9L
JLCPCB Part #
C1475858
Description
-55℃~+125℃ 212.03Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS