Y07931K96000F9L
MFR.Part #
Y07931K96000F9L
JLCPCB Part #
C1460980
Description
-55℃~+125℃ 1.96kΩ 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS