Y07931K29800T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y07931K29800T0L
JLCPCB Part #
C1475879
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.298kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors