Y079318K6600T9L
MFR.Part #
Y079318K6600T9L
JLCPCB Part #
C1475929
Description
-55℃~+125℃ 18.66kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS