Y079316R0000B9L
MFR.Part #
Y079316R0000B9L
JLCPCB Part #
C1465365
Description
-55℃~+125℃ 16Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS