Y079316K9000B0L
MFR.Part #
Y079316K9000B0L
JLCPCB Part #
C1466409
Description
-55℃~+125℃ 16.9kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors