Y079314K3000A9L
MFR.Part #
Y079314K3000A9L
JLCPCB Part #
C1468962
Description
-55℃~+125℃ 14.3kΩ 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS